ویکی پرسش


جشنواره ۷۷ روزه کلینیک پوست و مو ایران نوین آغاز شد

با توجه به هستقبال روزافزون از روش های جدید کاشت و ترمیم مو و ابرو این نکته حایز اهمیت هست که میزان آگاهی مردم نسبت به پیوند موی طبیعی و نتایج مطلوب آن چقدر هست. طبیعتاَ هرکسی به دنبال دریافت بهترین و با کیفیت ترین خدمات با حداقل هزینه هست.

کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین همواره در تلاش هست، ضمن هستفاده از جدیدترین و علمی ترین تکنیکهای کاشت موی سر و ابرو  و همچنین هستفاده از مجرب ترین متخصصان کاشت مو در ایران، تخفیف هایی را برای بیماران خود در نظر گیرد. از جمله این تخفیف ها، برگزاری جشنواره هایی هست که در آن مراجعه کنندگان می توانند با هزینه ای پایین از باکیفیت ترین خدمات کاشت مو و ابرو هستفاده کنند.

جشنواره ۷۷ روزه کلینیک ایران نوین جدیدترین جشنواره ای هست که در آن خدمات کاشت مو و ابرو به صورت اقساطی انجام می شود.این شرایط جدید به گونه ای هست که بیمار ۷۷درصد هزینه کاشت مو و ابرو  خود را به صورت چک طی ۷ ماه پرداخت می کند.علاوه بر بازپرداخت ۷ ماهه مراجعه کنندگان با هر ۳ میلیون خرید، شانس خود را در قرعه کشی جایزه ویژه جشنواره ۷۷ روزه کلینیک ایران نوین امتحان می کنند. . در این جشنواره، به ۷۷ نفر کارت هدیه ویژه هستفاده از خدمات کلینیک اهدا می شود..

علاوه بر این در این جشنواره به نفر اول خودروی پراید  نفر دوم تور ترکیه ( ۲ نفر ) –نفر سوم تور کیش ( ۲ نفر ) و همچنین به ۱۰ نفر آخر هم هر کدام ۵ گیفت کارت ۱۰۰ هزار تومانی ویژه هستفاده از خدمات کلینیک هدیه داده می شود. جشنواره ۷۷ تابستان ایران نوین از ۱۵ تیر ماه آغاز و تا پایان شهریور ماه به مدت ۷۷ روز ادامه خواهد داشت.

جشنواره ۷۷ روزه کلینیک پوست و مو ایران نوین آغاز شد

کلینیک ایران نوین تلاش می کند با توجه فضای ناسالم رقابتی که در حوزه کاشت مو و کاشت ابرو وجود دارد  با هستفاده از بهترین تجهیزات، خدمت رسانی به بیماران را انجام دهد. این فضای رقابتی ناسالم و همچنین نوع ارائه خدمات در این صنعت بسیار پراکنده و گسترده شده هست.به نحوی که مراکز دیگر برای تبلیغات خود بازیگران و هنرمندان مختلف را، محور رقابت قرار می دهند. ایران نوین به عنوان بزرگترین کلینیک زیبایی کشور، با شعار« تغییر، تفاوت مهست » تنها برندی هست که به دور از هیچ حاشیه ای، فضایی امن را برای مراجعه کنندگان و بیماران خود فراهم کرده و مخاطبین می توانند برای کاشت مو و ابرو به آن اعتماد کنند.

شما می توانید هم اکنون برای هستفاده از تخفیف های ویژه خدمات زیبایی و کاشت مو در جشنواره تابستانه ۷۷ روزه کلینیک ایران نوین با شماره ۰۲۱۲۲۲۲۱۰۰۰ تماس حاصل نموده یا اینجا را کلیک کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

درباره : ویکی